Nieuws

Programma en regels HondaDag 2021

Programma en regels HondaDag 2021

De gemeente Utrecht had ons gevraagd om een aanvulling te leveren op onze vergunningaanvraag voor het buitenevenement ‘de HondaDag’ op zondag 22 augustus 2021. Dit in verband met de verscherpte Corona maatregelen die zeker tot en met 14 augustus van kracht zullen zijn.

Vooruitlopend op 14 augustus hebben wij voor de 22e maatregelen getroffen om de 1.5 meter regel ten alle tijden in acht te kunnen nemen. Dit was een eis van de gemeente. Wij hebben op basis van dit plan, de vergunning gekregen. Dat bekent wel een aantal aanpassingen van onze kant, maar vraagt ook een aantal aanpassingen van jullie ‘onze leden’.

Door ons te concentreren op het doorgaan van de rit hebben wij een aantal activiteiten geschrapt:

 • Kofferbak verkoop

 • Shop

 • Eregalerij (er zal wel een verkiezing zijn, maar de Honda blijft op de aangewezen plek)

 • Fred’s motoren (vermogensbank)

Ook zijn er een aantal afspraken gemaakt om het evenement beheersbaar te houden:

 1. Alleen toegang voor leden met een maximum van 350 vooraanmeldingen.
  Je kan je voor dit evenement aanmelden via de vernieuwde HVN site. Zorg ervoor dat je eerst je account geactiveerd hebt (zie onze mail van 03-08-2021), voordat je je voor dit evenement aanmeldt. Neem de mailbevestiging die je krijgt van je aanmelding en je lidmaatschapskaart mee naar de Hondadag. Zonder dit, helaas geen toegang.  Het is dit jaar niet mogelijk om je bij de balie aan te melden om lid te worden, dit kan alleen online en vooraf. Het is mogelijk om een bijrijder mee te nemen, deze hoef je niet aan te melden. In principe geldt 1 brommer = 1 ledenpas + mailbevestiging.                                                                                               

 2. Voor de BBQ kan je je aanmelden tot 13 augustus en gaat ook via de vernieuwde HVN site.                                                                                  

 3. Gebruikmaken van de horecavoorziening  kan geheel volgens de daar geldende Corona regels. Deze worden nageleefd en uitgevoerd door de horecafaciliteit van de sportclub Hercules. Dit geld ook voor de BBQ die door de horeca van Hercules wordt geregeld.                                                                                            

 4. De toegang zal gedoseerd zijn. Het verzoek is om je buiten de poort op te stellen in rijen van 2, met inachtneming van de 1.5 meter regel. Er zijn voor toezicht m.b.t. de naleving vrijwilligers aanwezig en op de weg zal met krijt de opstelling worden aangegeven. Zorg dat je er wat vroeger bent!!                                                                                                                                                            

 5. Bij binnenkomst zal de controle zijn van het lidmaatschap en de vooraanmelding op 1,5 meter afstand en gedoseerd in een tweerichtings sluis plaatsvinden.                                                                                                                   

 6. Na akkoord heb je toegang tot het terrein. Er zal een fotomoment zijn waarna er direct naar de aangewezen plaats gereden dient te worden. Deze aangewezen plaats is gemarkeerd door middel van een houten plankje (voor de zijstandaard of midden bok) waar de Honda geplaatst dient te worden. Wederom met inachtneming van de 1.5 meter regel.
  Volg de aanwijzingen van de vrijwilligers.

 7. De aanrij en wandelpaden zijn afgezet met rood/wit afzet lint en zijn éénrichtingsverkeer.

 8. De start van de rit zal per rij op basis van ‘first in en last out’  en op aanwijzing van de vrijwilligers plaatsvinden. 

 9. De eerste berijders kunnen zich buiten het terrein in rijen van 2 en op 1.5 meter van elkaar opstellen en vertrekken met de motorbegeleiding. Dit herhaalt zich tot de laatste vertrokken is.

 10. Na het einde van de rit zal ieder zijn weg volgen. Er zal geen samenkomst achteraf op het veld bij Hercules zijn buiten de BBQ.  

Wij geven het dringende advies een mondkapje te dragen.

Het is allemaal strenger en wat soberder dan jullie gewend zijn, maar we zijn blij dat we in ieder geval de rit kunnen rijden.


Wij hopen alle 350 plekken te kunnen vergeven en zien jullie graag tegemoet 22 augustus!!!

 

Het voorlopige programma voor de HondaDag ziet er als volgt uit:

 

10:00  Terrein open

             Foto-moment

             Start Beauty Contest

11:30   Sluiting  Contest

12:00   Welkom door bestuur

12:15   Verkiezingen en prijsuitreiking

13:00   Rit door regio

14:30   Pauzestop

16:00   Terugkomst rit

17:30   Barbecue

20:00   Einde Hondadag

 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren